Vyhledat
  • CILA

Videokonference WORLD SKATE - RAD - 15.7.2020

Dnes proběhla videokonference s komisí WORLD SKATE pro inline alpine a jednotlivými zástupci států, kde se za Českou republiku zúčastnila Pavlína Procházková.


Pro letošní rok byly již dříve zrušeny všechny světové poháry. Zároveň bylo oznámeno zrušení Mistrovství Evropy ve španělském Villablinu z důvodu aktuální situace ohledně COVID-19. Vzhledem k stálému uzavření hranic států, byly také zrušeny bodované závody v rámci WORLD SKATE (WR race).


I přes toto rozhodnutí je však pozitivně vnímáno pořádání závodů na státní i mezinárodní úrovni, avšak bez zaštítění asociace WORLD SKATE.


Závody v rámci československého poháru CILA cupu budou. Již 25. a 26.7. se můžeme těšit na závody ve slovenské Spišské Nové Vsi, dále pak 29. a 30.8. ve Vyšším Brodě a na závěr 12. a 13.9. v Jirkově.


Jednotliví zástupci na konferenci popisovali situace ve svých zemích. Většina států má stále přísné restriktivní opatření. Závodníci se snaží trénovat, i když to není jednoduché. V Itálii, Německu, Španělsku či Polsku předpokládají, že budou moc uspořádat lokální závod nejdříve na konci srpna, případně v září.


Jsme rádi, že v rámci Česka a Slovenska jsme schopni v letošním roce uspořádat CILA cup a zároveň mají závodníci z jiných států zájem o účast na jednotlivých závodech.


Těšíme se na blízké setkání na Slovensku.

Kolečkům zdar.


Pavlína Procházková

prezident CILA

54 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Zahájení sezóny 2021

Zdravíme všechny inline nadšence! Jak už jsme zaregistrovali, první vlaštovky z naší bruslařské rodiny oprášily brusle a kolečka, vyčistily ložiska a vyrazily na první tréninky, z čehož máme upřímnou

Závod Písek 20.9.2020

Vážení bruslaři, dovolujeme si Vás pozvat na závod v in-line slalomu, které pořádá SKIKLUB Písek v neděli 20.9.2020. Informace viz propozice. Závod není součástí CILA CUPU a pojede ve slalomu, čtyři k