Vyhledat
  • CILA

Videokonference WORLD SKATE - RAD - 15.7.2020

Dnes proběhla videokonference s komisí WORLD SKATE pro inline alpine a jednotlivými zástupci států, kde se za Českou republiku zúčastnila Pavlína Procházková.


Pro letošní rok byly již dříve zrušeny všechny světové poháry. Zároveň bylo oznámeno zrušení Mistrovství Evropy ve španělském Villablinu z důvodu aktuální situace ohledně COVID-19. Vzhledem k stálému uzavření hranic států, byly také zrušeny bodované závody v rámci WORLD SKATE (WR race).


I přes toto rozhodnutí je však pozitivně vnímáno pořádání závodů na státní i mezinárodní úrovni, avšak bez zaštítění asociace WORLD SKATE.


Závody v rámci československého poháru CILA cupu budou. Již 25. a 26.7. se můžeme těšit na závody ve slovenské Spišské Nové Vsi, dále pak 29. a 30.8. ve Vyšším Brodě a na závěr 12. a 13.9. v Jirkově.


Jednotliví zástupci na konferenci popisovali situace ve svých zemích. Většina států má stále přísné restriktivní opatření. Závodníci se snaží trénovat, i když to není jednoduché. V Itálii, Německu, Španělsku či Polsku předpokládají, že budou moc uspořádat lokální závod nejdříve na konci srpna, případně v září.


Jsme rádi, že v rámci Česka a Slovenska jsme schopni v letošním roce uspořádat CILA cup a zároveň mají závodníci z jiných států zájem o účast na jednotlivých závodech.


Těšíme se na blízké setkání na Slovensku.

Kolečkům zdar.


Pavlína Procházková

prezident CILA

54 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Mistrovství Evropy 2021 přesunuto

Mistrovství Evropy ve Španělském Villablinu bylo zrušeno. Nový termín závodů je 18. a 19. 9. 2021 Závody se budou konat v Oviedu Španělsko. Na programu je obří slalom, slalom a týmová soutěž. Světový

Zrušené závody SP Srbsko

Informace o světovým poháru v Srbsku: Bohužel z důvodu covid opatření jsou závody zrušeny. Dear Inline Alpine Friends, Because of Covid 19-situation Inline Alpine Worldcup Vranje/SRB 2021 is cancelled