top of page
Vyhledat
  • CILA

Videokonference WORLD SKATE - RAD - 15.7.2020

Dnes proběhla videokonference s komisí WORLD SKATE pro inline alpine a jednotlivými zástupci států, kde se za Českou republiku zúčastnila Pavlína Procházková.


Pro letošní rok byly již dříve zrušeny všechny světové poháry. Zároveň bylo oznámeno zrušení Mistrovství Evropy ve španělském Villablinu z důvodu aktuální situace ohledně COVID-19. Vzhledem k stálému uzavření hranic států, byly také zrušeny bodované závody v rámci WORLD SKATE (WR race).


I přes toto rozhodnutí je však pozitivně vnímáno pořádání závodů na státní i mezinárodní úrovni, avšak bez zaštítění asociace WORLD SKATE.


Závody v rámci československého poháru CILA cupu budou. Již 25. a 26.7. se můžeme těšit na závody ve slovenské Spišské Nové Vsi, dále pak 29. a 30.8. ve Vyšším Brodě a na závěr 12. a 13.9. v Jirkově.


Jednotliví zástupci na konferenci popisovali situace ve svých zemích. Většina států má stále přísné restriktivní opatření. Závodníci se snaží trénovat, i když to není jednoduché. V Itálii, Německu, Španělsku či Polsku předpokládají, že budou moc uspořádat lokální závod nejdříve na konci srpna, případně v září.


Jsme rádi, že v rámci Česka a Slovenska jsme schopni v letošním roce uspořádat CILA cup a zároveň mají závodníci z jiných států zájem o účast na jednotlivých závodech.


Těšíme se na blízké setkání na Slovensku.

Kolečkům zdar.


Pavlína Procházková

prezident CILA

63 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page