top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraCILA

Mezinárodní Mistrovství Slovenska - Spišská Nová Ves

Za velké účasti závodníků z pěti států se v sobotu konalo Mezinárodní Mistrovství Slovenska ve Spišské Nové Vsi. Vzhledem k termínu a vzdálenosti byla i přes to, že závod je zároveň zařazen do hodnocení Českého poháru CILA Cup 2018, účast Českých závodníků malá. A tak jsme bojovali pouze v 5 kategoriích, ale ty jsme zcela ovládli.

V předžácích si Katrin Kudělásková (Bruslárna.cz) dojela pro 1. místo, stejně jako Radek Řehoř (Ski club Krušnoborci) ve starších žácích a Gabriela Kudělásková (Bruslárna.cz) v ženách. Další pódiová umístění získali Barbora Procházková a Tomáš Procházka (oba LK Jirkov), kteří ve svých kategoriích obsadili 2. místa.

Výsledky a průběžné hodnocení Českého poháru naleznete zde.

Pět nejrychlejších žen závodu. Zleva Barbora Procházková, Gabriela Kudělásková, Lenka Keselá, Barbora Liptáková, Anna Nowak