top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraCILA

CILA v Bad Kötztingu

Tak jsme se v mezidobí mezi dvěma „Svěťáky“ vydali v hojném počtu na Otevřené Mistrovství Německa v obřím slalomu a Bavorské Mistrovství ve slalomu do Bad Kötztingu. Sjeli se zde téměř všichni účastníci Světového poháru, samozřejmě Němci, ale i Lotyši, Slováci a Ukrajinci. I v tak hojné konkurenci se nám velice dařilo.

V sobotu v obřím slalomu jsme bodovali téměř ve všech kategoriích. Ty nejmladší kategorie jsme bezkonkurenčně ovládli – U8 (mladší přípravka) 1. Soukupová E., 2. Vrabcová V., 3. Žáková L. , U10 (přípravka) - 2. Vrabcová N., 3. Žáková Š., 1. Matoušek J.  (všichni LK Jirkov), Kategorie U12 (předžáci) - 1. Kudělásková K. (Bruslárna. cz), 2. Matoušek T. (LK Jirkov), v mladších žákyních bodovala Žáková M. 2. místem, v juniorech Pospíšilová N. 3. místem, v ženách Procházková B. také 3. místem a kategorii masters vyhrál Procházka T. (všichni LK Jirkov). V mužích si nejlépe vedl Möller J. (KL Turnov), který získal 4. místo.

V neděli se do slalomu postavilo celkem 133 závodníků a ani zde se naši neztratili. Opět jsme získali spoustu cenných umístění:

U8 (mladší přípravka) 1. Soukupová E., 2. Vrabcová V., 3. Žáková L. , U10 (přípravka) - 2. Žáková Š., 1. Matoušek J.  (všichni LK Jirkov), Kategorie U12 (předžáci) - 2. Kudělásková K. (Bruslárna. cz), 4. Matoušek T. (LK Jirkov), mladší žákyně Žáková M. 3. místo, v juniorech Pospíšilová N. (LK Jirkov) brala 4. místo, stejně jako v ženách Kudělásková G. (Bruslárna. cz), v mužích si oproti obřímu slalomu polepšil Möller J. 2. místem a kategorii masters vyhrál Procházka T. (LK Jirkov).

Do finálové jízdy nejlepší patnáctky se probojovalo celkem 5 závodníků – Kudělásková G., Procházková B., Pospíšilová N., Möller J. a Stehlík V. (Ski club Krušnoborci). Nejlépe si zde vedl Möller J., který skončil 2.