top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraCILA

Bad Kötzing / GER 2019

Přesto, že jsou prázdniny, tak naši závodníci nezahálejí a vydali se o víkendu 20. a 21.7. do Německého Bad Kötztingu, kde se sešla již tradičně celá špička. Jednalo se o Otevřené Bavorské Mistrovství. Závodilo se v jednotlivých věkových kategoriích v obřím slalomu a ve slalomu. Největší zastoupení hlavně v mládežnických kategoriích měl tradičně LK Jirkov. Jeho závodníci vybojovali řadu pódiových umístění. Veronika Vrabcová (kategorie U8) skončila 1. ve slalomu (SL) i v obřím slalomu (GS), po dvou medailích si přivezli Jakub Matoušek (kategorie U12), který získal 1. místo v GS a 2, v SL, dále Soukupová Eliška (U10), která skončila 2 x 2. a Nela Vrabcová (také U10) - 2x 3. místo. 2. místo v kategorii žáků (U14/U16) vybojoval Radek Řehoř ze Ski clubu Krušnoborci a v dospělých si nejlépe vedl Tomáš Procházka (LK Jirkov), který v kategorii masters v obřím slalomu vyhrál.