top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraCILA

Tréninkový kemp Jirkov 2018

O víkendu (27.-29.4.2018) se v okolí Jirkova konal jako v minulých letech jarní InlineCamp. Krom místních borců přijeli i bruslaři z jiných koutů republiky, ale také naši Slovenští přátelé. Zároveň chci poděkovat i novému klubu Ski club Karlovy Vary za úspěšné první krůčky v inline alpine slalomu a doufám, že se tuto sezónu ještě potkáme.


Všichni makali na 100%.


V rámci tréninku jsme zdokonalovali techniku ve slalomu a obřím slalomu. Vyzkoušeli jsme svou obratnost a koordinaci v překážkové dráze. Velkou atrakcí byl pumptrack a skatepark, kde jsme otestovali naší odvahu. A také jsme potrénovali vytrvalost na bruslařském okruhu kolem Matyldy. Nechyběla ani regenerace v bazénu. Na závěr kempu jsme si dali trénink v paralelním slalomu, který všechny vybudil na 100% výkony a nastartoval u každého jeho závodního ducha.


Jako důkaz přikládáme odkaz na foto/video (galerie je veřejná,a tak budeme rádi, když i vy se podělíte se svými fotkami). Tímto je Inline sezona 2018 zahájena.

https://photos.app.goo.gl/EHUxnw5bS77UjUdM8Jako další nás čeká 1.závod Českého a zároveň Světového Poháru v Turnově na začátku června.


Zároveň Vás chci všechny pozvat na konferenci CILA, která se bude konat 11.5.2018 od 17 hod v Chomutově (Hotel Sudety, Čelakovského 4297, Chomutov).
38 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Po roce opět aktivujeme síly!!! Rádi bychom Vás pozvali na pravidelný Inline alpine camp. Těšíme se na stálé i nové účastníky. Neváhejte se k nám přidat. Více informací níže. Tým LK Jirkov Termín: s

bottom of page