Vyhledat
  • CILA

Světový pohár v Degmarnu / GER 2018

I další zastávka Světového poháru, tentokrát v Německém Degmarnu, přinesla spokojenost pro náš tým. V mírně oslabeném nasazení (chyběl Jan Möller a Tomáš Mračna) se naši opět neztratili. Jak už to bývá, konkurence v Německu je při zvětšení kvóty pro pořadatele velmi vysoká.


4. místo Gabriela Kudělásková

I tak naši zase zabodovali. Gabriela Kudělásková (Bruslárna cz) si již tradičně (mrk) dojela pro 4. místo, Barbora Procházková LK Jirkov skončila na 12. místě. Z žen se do druhého kola kvalifikovaly ještě Nikola Pospíšilová, která nakonec skončila 23. a Pavlína Procházková (obě LK Jirkov), která brala body za konečné 27. místo. Pátá nasazená žena Martina Žáková skončila těsně za postupovým místem na 43. místě.


V mužích si nejlépe vedl Tomáš Procházka (LK Jirkov), který skončil na 23. místě. V první bodované 30. Ještě dojel na 29. místě Alexandr Adam (KL Turnov). Do druhého kola se také probojoval Robert Rössler (Ski club Krušnoborci), který skončil na 35. místě. Další česká naděje Vojtěch Stehlík ze Ski clubu Krušnoborci měl bohužel v sobotním závodě pád a s vykloubeným ramenem skončil v nemocnici. Zbylí nasazení muži se do druhého kola neprobojovali.


Kromě Světového poháru se v neděli konaly i závody pro mladší kategorie a v sobotu pak pro všechny věkové kategorie slalom a pro přípravku a předžáky ještě navíc závod obratnosti zvaný „Skitty cup“. A i tady se naši neztratili a posbírali řadu cenných umístění:

U8 – mladší přípravka – Soukupová Eliška 3 x 3. místo

U10 – přípravka – Matoušek Jakub 2 x 1. místo a 1 x 3. místo

Masters – Procházka Tomáš 1. místo

(všichni LK Jirkov)


Gratulujeme

76 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Mistrovství Evropy 2021 přesunuto

Mistrovství Evropy ve Španělském Villablinu bylo zrušeno. Nový termín závodů je 18. a 19. 9. 2021 Závody se budou konat v Oviedu Španělsko. Na programu je obří slalom, slalom a týmová soutěž. Světový

Zrušené závody SP Srbsko

Informace o světovým poháru v Srbsku: Bohužel z důvodu covid opatření jsou závody zrušeny. Dear Inline Alpine Friends, Because of Covid 19-situation Inline Alpine Worldcup Vranje/SRB 2021 is cancelled