Vyhledat
  • CILA

Světový pohár Tortoreto Lido / ITALIE

O víkendu 8. a 29. 7. se závody SP přesunuly do Itálie. Tortoreto nás přivítalo tropickými teplotami.


V sobotu se konalo Mistrovství  Itálie. Organizaci závodů pořádal profesionální organizátor Numero 1, avšak skutečnost tomu neodpovídala. Vzhledem k teplotám závod začal v pozdních odpoledních hodinách a skončil již za tmy. V době, kdy již měla probíhat prohlídka tratě se teprve stavěla rampa, ohraničení trati, vlastní trať atd.  Neprofesionální byl startér, rozhodčí, žádné osvětlení kromě pouličního atd. To vše se podepsalo na výkonu nejen našich sportovců. Závod v sobotu z 96 startujících dokončilo pouze 57 závodníků a v neděli to nebylo o moc lepší z 86 startujících 52. Při závodech nikde nebyly k nahlédnutí průběžné ani oficiální výsledky.


Zleva Jindřich Krýdl, Dušan Ambros, Tomáš Procházka

V sobotu ve svých kategoriích nejlépe zajeli – v žácích Řehoř Radek (Ski club Krušnoborci) na 2. místě a Pospíšil Lukáš (LK Jirkov) na 3. místě, v masters Jindřich Krýdl (Ski club Krušnoborci) si vybojoval 2. místo, v ženách již tradičně na 4. místě skončila Kudělásková Gabriela (Bruslárna.cz).


V neděli situace pro náš tým nedopadla o moc lépe, z 10 nasazených polovina závod nedokončila. Nejlépe z žen si vedla Barbora Procházková, která obsadila 12. místo a  Nikola Pospíšilová skončila na 20. místě (obě LK Jirkov). U mužů si pro velmi dobrý výsledek dojel Jindřich Krýdl na 15. místě a Řehoř Radek na 18. místě.


Gratulujeme a držíme palce do dalších závodů, které se budou konat ve Španělském Villablinu 17.-19. 8. 2018.

23 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Závod Písek 20.9.2020

Vážení bruslaři, dovolujeme si Vás pozvat na závod v in-line slalomu, které pořádá SKIKLUB Písek v neděli 20.9.2020. Informace viz propozice. Závod není součástí CILA CUPU a pojede ve slalomu, čtyři k

Czech in-line alpine,z.s.

 

Zátopkova 100/2

Břevnov - Praha 6

169 00

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon