Vyhledat
  • CILA

Spišská Nová Ves / SVK 2019

Poslední červencový víkend se konalo Otevřené Mistrovství Slovenska ve Spišské Nové Vsi. Oba závody byly zároveň zařazeny do Českého poháru CILA Cup 2019. Kromě Slovenských a Českých závodníků zde bojovali závodníci z Polska a Lotyšska.


Pořadatel připravil zajímavou trať a i když počasí hlavně v sobotu bylo nevyzpytatelné, závod na chvíli přerušil déšť, všechny 4 kola se odjely na „suchu“.


V kategorii přípravky si 2 medaile vybojovaly Eliška Soukupová, která skončila na 1. a 2. místě a Šárka Žáková (obě LK Jirkov), která byla 2. a 3. V kategorii předžáků si 2. místo odvezl Jakub Matoušek a v kategorii mladších žáků vybojoval 2. a 3. místo Tomáš Matoušek (oba LK Jirkov). Nejlepším starším žákem se stal Radek Řehoř (Ski club Krušnoborci), který obsadil 1. a 2. místo. V ženách si nejlépe vedla Gabriela Kudělásková (Bruslárna.cz), která oba závody vyhrála, Barbora Procházková skončila v neděli 2. a Nikola Pospíšilová v sobotu 3. (obě LK Jirkov). V mužích si nejlépe vedl Jan Möller (KL Turnov) s 1. a 2. místem, v kategorii masters pak Jaromír Soukup (LK Jirkov), který v neděli skončil 3.


Výsledky dalších závodníků a celkové hodnocení seriálu CILA CUP po 4 závodech naleznete v sekci závody.

14 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Závod Písek 20.9.2020

Vážení bruslaři, dovolujeme si Vás pozvat na závod v in-line slalomu, které pořádá SKIKLUB Písek v neděli 20.9.2020. Informace viz propozice. Závod není součástí CILA CUPU a pojede ve slalomu, čtyři k

Czech in-line alpine,z.s.

 

Zátopkova 100/2

Břevnov - Praha 6

169 00

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon