top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraCILA

První závod CILA cupu - Spořice

Aktualizováno: 28. 6. 2021

Po delší pauze se konečně rozjel seriál závodů Českého a Slovenského poháru 2021.


První závody se uskutečnily tento víkend, 19.- 20.6. 2021 ve Spořicích pod taktovkou zkušených členů Lyžařského klubu Jirkov.


Přestože počasí přálo, i tak byly podmínky velice těžké. Teploty během celého víkendu přesahovaly 30 stupňů celsia, ale i tak se všichni závodníci, malí i velcí, vypořádali statečně s nástrahami zdejší trati.
autor: Ski Soláň

V sobotu dopoledne se odjel první závod ve slalomu, odpoledne navazoval závod v paralelním slalomu, kdy si to rozdali 3 vybrané kategorie - namíchané skupiny dívek a chlapců, kde se všichni bili jako lvi a nikdo nikomu nic nedaroval zadarmo.
autor: Ski Soláň

Celá neděle se nesla v duchu obřího slalomu. Obě dvě kola opět potrápily závodníky, avšak všichni se s tratí popasovali se ctí.Tímto bychom rádi pogratulovali vítězům a budeme se těšit na další zastávce Československého poháru, tentokrát ve Slovenské Spišské Nové Vsi, kde se kromě závodů ČP poháru bude konat také další kolo poháru Světového. Výsledky ze závodů ve Spořicích naleznete v sekci ZÁVODY


FOTOGALERIE


160 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Po roce opět aktivujeme síly!!! Rádi bychom Vás pozvali na pravidelný Inline alpine camp. Těšíme se na stálé i nové účastníky. Neváhejte se k nám přidat. Více informací níže. Tým LK Jirkov Termín: s

bottom of page