top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraCILA

Mezinárodní závod Skawina / POL

Zakončení závodní inline sezóny proběhlo o víkendu 25.-26.9.2021 ve Skawině, kde se konalo otevřené Mistrovství Polska.


Závodilo se v obřím slalomu, kombinaci a ve slalomu. Na startu se sešla stovka závodníků, kromě domácích i Lotyši a Ukrajinci. A samozřejmě i naši závodníci, kteří zaznamenali řadu úspěchů. V sobotu se jely hned dva závody, dopoledne obří slalom následně pak kombinace. Náročný den byl zakončen vyhlášením vítězů, které proběhlo již za tmy. Ale to nikomu neubralo sil do nedělního slalomu. Počasí přálo, odjelo se vše za sucha, trať byla zajímavá ve všech kolech a pořadatelsky vše klapalo.


Ve všech třech závodech vyhráli E. Soukupová a T. Procházka (oba LK Jirkov), E. Drápalová (Ski Soláň) obsadila 2x1. a 1x3. místo , A. Novotný 2x2. a 1x3.místo (Skiklub Písek), M. Nosková 2x3. místo, L. Modrová 2. místo, M. Velfl 2x2.místo (všichni Ski team MoNo), R. Řehoř (SC Krušnoborci) 3.x3. místo, V. Vrabcová 3.místo, J. Soukup 2x3. místo (oba LK Jirkov)


Všem gratulujeme a těšíme se na sezónu 2022.50 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Po roce opět aktivujeme síly!!! Rádi bychom Vás pozvali na pravidelný Inline alpine camp. Těšíme se na stálé i nové účastníky. Neváhejte se k nám přidat. Více informací níže. Tým LK Jirkov Termín: s

bottom of page