Vyhledat
  • CILA

Mezinárodní Mistrovství Slovinska - Vuzenica

Ve Slovinské Vuzenici nedaleko Mariboru uspořádal v sobotu 11.8. místní ski klub Mezinárodní Mistrovství Slovinska v inline alpine slalomu.


Závodu se zůčastnily závodníci ze čtyř států, kromě pořádajícího a nejpočetněji zastoupeného Slovinska to bylo ještě Česko, Itálie a Srbsko.


Česko reprezentovala tentokrát jen jediná závodnice a to v kategorii U12 Katrin Kudělásková z brněnského inline klubu Bruslárna.CZ. Na profilem poměrně jednoduché trati s 31 brankami si Katrin vedla velmi dobře a zcela ovládla svoji i kategorii U12. Katrin by vyhrála i starší kategorii U14 a i v kategorii U16 by se dostala na podium. Gratulujeme!
53 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Mistrovství Evropy 2021 přesunuto

Mistrovství Evropy ve Španělském Villablinu bylo zrušeno. Nový termín závodů je 18. a 19. 9. 2021 Závody se budou konat v Oviedu Španělsko. Na programu je obří slalom, slalom a týmová soutěž. Světový

Zrušené závody SP Srbsko

Informace o světovým poháru v Srbsku: Bohužel z důvodu covid opatření jsou závody zrušeny. Dear Inline Alpine Friends, Because of Covid 19-situation Inline Alpine Worldcup Vranje/SRB 2021 is cancelled