top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraCILA

CILA cup 2020 - Vyšší Brod

Zdravíme všechny inline nadšence.


Přinášíme zprávu ze 3.kola CILA Cupu, které se konalo 29.-30.8.2020 ve Vyšším Brodě.


Pro všechny bylo překvapením, co si pro nás pořadatelé ze Ski Teamu MONO připravili, protože zde byl umístěn závod poprvé. Pořadatelé však nezklamali a čekali na nás s novou tratí, která splňovala všechna kritéria výborných závodních tratí. Do Vyššího Brodu se sjeli závodníci z celé naší republiky, Slovenska a Polska.
Počasí si s námi pořádně hrálo. V sobotu při tréninku nás potrápilo deštěm, ale pořadatelé zabojovali a připravili regulérní podmínky na první i druhé kolo, které se odjelo za suchých podmínek. Po vyhlášení jsme všichni společně poseděli, probrali tréninkovou a závodní taktiku a nakonec nás déšť vyhnal soustředit se na druhý závodní den.V neděli se na nás ihned od rána počasí mračilo. I tak se první kolo stihlo odzávodit na suchu. Ihned po dojetí posledního závodníka se spustil déšť, který nás provázel celé druhé kolo. I přes nepřízeň počasí se druhým kolem většina závodníku probila bez větších obtíží.Sečteno a podtrženo to byl vydařený závodní víkend, a tímto bychom chtěli poděkovat pořadatelům ze Ski Teamu MONO za skvěle odvedenou práci.


Vás bychom chtěli pozvat na poslední závod letošní sezóny, a zároveň na Mistrovství České Republiky, které se bude konat 12.-13.8.2020 ve Vysoké Peci.


Výsledky závodů najdete v sekci ZÁVODY


Fotogalerie ZDE

224 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Inline Alpine camp 2024 a 1. závod CZECH CUPu

Termín: pátek 10.5. - neděle 12.5.2024 Místo konání: Spořice a přilehlé okolí Pro koho: Všichni zájemci o inline alpine Pořadatel: Lyžařský klub Jirkov Program: pátek 10.5. 15:00 - 17:00 Spořice

Inline Alpine camp 2023

Po roce opět aktivujeme síly!!! Rádi bychom Vás pozvali na pravidelný Inline alpine camp. Těšíme se na stálé i nové účastníky. Neváhejte se k nám přidat. Více informací níže. Tým LK Jirkov Termín: s

Comments


bottom of page