Vyhledat
  • CILA

CILA cup 2020 - Vyšší Brod

Zdravíme všechny inline nadšence.


Přinášíme zprávu ze 3.kola CILA Cupu, které se konalo 29.-30.8.2020 ve Vyšším Brodě.


Pro všechny bylo překvapením, co si pro nás pořadatelé ze Ski Teamu MONO připravili, protože zde byl umístěn závod poprvé. Pořadatelé však nezklamali a čekali na nás s novou tratí, která splňovala všechna kritéria výborných závodních tratí. Do Vyššího Brodu se sjeli závodníci z celé naší republiky, Slovenska a Polska.
Počasí si s námi pořádně hrálo. V sobotu při tréninku nás potrápilo deštěm, ale pořadatelé zabojovali a připravili regulérní podmínky na první i druhé kolo, které se odjelo za suchých podmínek. Po vyhlášení jsme všichni společně poseděli, probrali tréninkovou a závodní taktiku a nakonec nás déšť vyhnal soustředit se na druhý závodní den.V neděli se na nás ihned od rána počasí mračilo. I tak se první kolo stihlo odzávodit na suchu. Ihned po dojetí posledního závodníka se spustil déšť, který nás provázel celé druhé kolo. I přes nepřízeň počasí se druhým kolem většina závodníku probila bez větších obtíží.Sečteno a podtrženo to byl vydařený závodní víkend, a tímto bychom chtěli poděkovat pořadatelům ze Ski Teamu MONO za skvěle odvedenou práci.


Vás bychom chtěli pozvat na poslední závod letošní sezóny, a zároveň na Mistrovství České Republiky, které se bude konat 12.-13.8.2020 ve Vysoké Peci.


Výsledky závodů najdete v sekci ZÁVODY


Fotogalerie ZDE

178 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Mistrovství Evropy 2021 přesunuto

Mistrovství Evropy ve Španělském Villablinu bylo zrušeno. Nový termín závodů je 18. a 19. 9. 2021 Závody se budou konat v Oviedu Španělsko. Na programu je obří slalom, slalom a týmová soutěž. Světový

Zrušené závody SP Srbsko

Informace o světovým poháru v Srbsku: Bohužel z důvodu covid opatření jsou závody zrušeny. Dear Inline Alpine Friends, Because of Covid 19-situation Inline Alpine Worldcup Vranje/SRB 2021 is cancelled