top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraCILA

CILA cup 2020 - Vyšší Brod

Zdravíme všechny inline nadšence.


Přinášíme zprávu ze 3.kola CILA Cupu, které se konalo 29.-30.8.2020 ve Vyšším Brodě.


Pro všechny bylo překvapením, co si pro nás pořadatelé ze Ski Teamu MONO připravili, protože zde byl umístěn závod poprvé. Pořadatelé však nezklamali a čekali na nás s novou tratí, která splňovala všechna kritéria výborných závodních tratí. Do Vyššího Brodu se sjeli závodníci z celé naší republiky, Slovenska a Polska.
Počasí si s námi pořádně hrálo. V sobotu při tréninku nás potrápilo deštěm, ale pořadatelé zabojovali a připravili regulérní podmínky na první i druhé kolo, které se odjelo za suchých podmínek. Po vyhlášení jsme všichni společně poseděli, probrali tréninkovou a závodní taktiku a nakonec nás déšť vyhnal soustředit se na druhý závodní den.V neděli se na nás ihned od rána počasí mračilo. I tak se první kolo stihlo odzávodit na suchu. Ihned po dojetí posledního závodníka se spustil déšť, který nás provázel celé druhé kolo. I přes nepřízeň počasí se druhým kolem většina závodníku probila bez větších obtíží.Sečteno a podtrženo to byl vydařený závodní víkend, a tímto bychom chtěli poděkovat pořadatelům ze Ski Teamu MONO za skvěle odvedenou práci.


Vás bychom chtěli pozvat na poslední závod letošní sezóny, a zároveň na Mistrovství České Republiky, které se bude konat 12.-13.8.2020 ve Vysoké Peci.


Výsledky závodů najdete v sekci ZÁVODY


Fotogalerie ZDE

222 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Inline Alpine camp 2023

Po roce opět aktivujeme síly!!! Rádi bychom Vás pozvali na pravidelný Inline alpine camp. Těšíme se na stálé i nové účastníky. Neváhejte se k nám přidat. Více informací níže. Tým LK Jirkov Termín: s

bottom of page