Vyhledat
  • CILA

Aktuální informace

Ahoj všem příznivcům inline alpine slalomu v Čechách.


Vzhledem k aktuální situaci Covid19 ve světě bylo na dnešní videokonferenci rozhodnuto o zrušení všech závodů světového poháru v sezóně 2020.


O konání Mistrovství Evropy ve Villablinu /ESP bude rozhodnuto nejpozději 15.7., kdy by měla proběhnout další videokonference.


V současnou chvíli je ponecháno 5 WR (world ranking) závodů. O jejich počítání do světového žebříčku bodů bude rozhodnuto vždy 14 dní před datem konání jednotlivého závodu, dle aktuální situace otevření hranic v Evropě.


Pro CILU to znamená ponechání jednoho WR závodního víkendu v Jirkově (o přesném místě konání vás budeme informovat). Každopádně pokud to jen bude možné, Mistrovství ČR uspořádáme, i když se nebude počítat jako WR!


Sezóny 2020 a 2021 jsou sloučeny do jedné. Zaplacený poplatek WS RAD bude započítaný i do sezóny 2021.


Na příští rok se můžeme těšit na 8 světových pohárů v 6 zemích a v říjnu pak na Světové kolečkové hry v Argentině. Mistrovství Evropy je plánované opět ve Villablinu /ESP.


Doufám, že jste již vytáhli brusle a pořádně projeli kolečka a uvidíme se alespoň na Mistrovství ČR.


za Czech in-line alpine Pavlína Procházková

70 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Mistrovství Evropy 2021 přesunuto

Mistrovství Evropy ve Španělském Villablinu bylo zrušeno. Nový termín závodů je 18. a 19. 9. 2021 Závody se budou konat v Oviedu Španělsko. Na programu je obří slalom, slalom a týmová soutěž. Světový

Zrušené závody SP Srbsko

Informace o světovým poháru v Srbsku: Bohužel z důvodu covid opatření jsou závody zrušeny. Dear Inline Alpine Friends, Because of Covid 19-situation Inline Alpine Worldcup Vranje/SRB 2021 is cancelled