Vyhledat
  • CILA

Aktuální informace

Ahoj všem příznivcům inline alpine slalomu v Čechách.


Vzhledem k aktuální situaci Covid19 ve světě bylo na dnešní videokonferenci rozhodnuto o zrušení všech závodů světového poháru v sezóně 2020.


O konání Mistrovství Evropy ve Villablinu /ESP bude rozhodnuto nejpozději 15.7., kdy by měla proběhnout další videokonference.


V současnou chvíli je ponecháno 5 WR (world ranking) závodů. O jejich počítání do světového žebříčku bodů bude rozhodnuto vždy 14 dní před datem konání jednotlivého závodu, dle aktuální situace otevření hranic v Evropě.


Pro CILU to znamená ponechání jednoho WR závodního víkendu v Jirkově (o přesném místě konání vás budeme informovat). Každopádně pokud to jen bude možné, Mistrovství ČR uspořádáme, i když se nebude počítat jako WR!


Sezóny 2020 a 2021 jsou sloučeny do jedné. Zaplacený poplatek WS RAD bude započítaný i do sezóny 2021.


Na příští rok se můžeme těšit na 8 světových pohárů v 6 zemích a v říjnu pak na Světové kolečkové hry v Argentině. Mistrovství Evropy je plánované opět ve Villablinu /ESP.


Doufám, že jste již vytáhli brusle a pořádně projeli kolečka a uvidíme se alespoň na Mistrovství ČR.


za Czech in-line alpine Pavlína Procházková

68 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Zahájení sezóny 2021

Zdravíme všechny inline nadšence! Jak už jsme zaregistrovali, první vlaštovky z naší bruslařské rodiny oprášily brusle a kolečka, vyčistily ložiska a vyrazily na první tréninky, z čehož máme upřímnou

Závod Písek 20.9.2020

Vážení bruslaři, dovolujeme si Vás pozvat na závod v in-line slalomu, které pořádá SKIKLUB Písek v neděli 20.9.2020. Informace viz propozice. Závod není součástí CILA CUPU a pojede ve slalomu, čtyři k