Vyhledat
  • CILA

1. zastávka CILA cupu - Spořice

O uplynulém víkendu jsme konečně zahájili závodní sezónu. Vzhledem k tomu, že první závody v Meziboří byly zrušeny, uspořádal Lyžařský klub Jirkov 1. a 2. závod Československého mezinárodního poháru CILA Cup 2020 na tradiční trati ve Spořicích. I když ještě pár dní před závody nebylo vzhledem ke stavu vozovky jasné, zda se to podaří. Ale díky značnému úsilí pořadatelů vše dopadlo na jedničku.


Na startu se sešlo celkem 53 závodníků z Čech, Slovenska, Polska a Lotyšska. Závodilo se v 7 věkových kategoriích od těch nejmenších až po masters. V pátek se konal pro všechny trénink, v sobotu byl na pořadu slalom a v neděli obří slalom. I přes hrozící bouřky se oba závody odjely na suchu. Pouze nedělní vyhlašování zkropil déšť, ale i to pořadatelé zvládli a závodníci si odnesli pěkné ceny. Pořádajícímu klubu Jirkov patří veliká pochvala.Další závody se budou konat na Slovensku ve Spišské Nové Vsi 25.-27.7.2020. Program celého seriálu CILA Cup 2020 a Mistrovství ČR naleznete v záložce závody.


FOTOGALERIE121 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Závod Písek 20.9.2020

Vážení bruslaři, dovolujeme si Vás pozvat na závod v in-line slalomu, které pořádá SKIKLUB Písek v neděli 20.9.2020. Informace viz propozice. Závod není součástí CILA CUPU a pojede ve slalomu, čtyři k

Czech in-line alpine,z.s.

 

Zátopkova 100/2

Břevnov - Praha 6

169 00

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon